+خدا دوست دارد که ما برای او بی دریغ باشیم

گفت :‌این البته از عدالت اوست که گفته از ما در حد توانایی مان سوال میکند.اما من مطمینم که او از بنده ای که از همه چیزش در راه خوشایند او می گذرد بیشتر خوشش می آید تا بنده ای که حتی برای خالقش هم حساب کتاب می کند (که وسعم چقدر است تا اندازه آن تلاش کنم) و اول نفع خود را در نظر میگیرد تا نفعش خالقش.

بخشی از کتاب مامور نوشته علی موذن

پانوشت)خداوند بی نهایت است و وقتی خود بی نهاتیش را به طور کامل به تو می دهد که تو هم نه  در حد وسع، که فراتر از آن خودت را در اختیار وی بگذاری. اما خدا از روی مهربانی تسامح کرده که گفته در حد وسعت.میدونی؟اینکه گفته لا یکلف الله نفا الا وسعها خیلی واضحه به نظرم.اندازه وسعت که هنری نکردی،تکلیف و وظیفه اته.بیشتر از اون چی کردی؟؟؟

پانوشت) همیشه احساس میکنم کاری نکردم بیشتر از وسعم و احساس شرمندگی دارم که از هیچیم برای خدا و دین خدا نزدم.احساس باخت دارم.احساس میکنم مردانه دست از مس وجود نشستم و همیشه خدا چپ چپ نگام میکنه و از دعاهام تعجب میکنه.میدونی کی مرد و مردونه خودشو بی نهایت در اختیار خدا قرار داده؟شهید چمران.دکتری فیزیک پلاسما و کار تو ناسا رو رها کرد و اومد تو لبنان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موسسه بین المللی گلوبال کادرو-شعبه گرجستان مشاوره خانواده ... وبلاگی حاوی مطالب درمانی Yolanda شرکت فنی مهندسی ماد تابلو⎢ MAD_TABLO معرفی کالا damduma تدریس درس تقریب ریاضی توسط آقای نجفی کلاس 6.2 مدرسه بتول حداد آموزش تحلیل تکنیکال بیمه تامین اجتماعی کشاورزان و روستائیان